BULVARPARK ve GÜNAYDINPARK

Bulvarpark ve Günaydınpark Animasyon...

devamı »

AKILLI EV ve OTOMASYON SİSTEMLERİ

AKILLI BİR EV, HARİKA BİR FİKİR !

* Evinizdeki tüm aydınlatmalar kapalı mı? Ütünüzü ya da çaycınızı, kahve makinenizi açık unuttuğunuzu mu düşünüyorsunuz? Yoksa güvenlik kamerasının aktif olup olmadığından emin mi olmak istiyorsunuz? SİZ UNUTABİLİRSİNİZ AMA EVİNİZ UNUTMAYACAKTIR! EVİNİZDEN KİLOMETRELERCE UZAKTAYKEN BİLE, AYPRO IP KONTROL SİSTEMİ İLE CEP TELEFONU, TABLET veya BİLGİLSAYARINIZ İLE EVİNİZE BAĞLANARAK AKLINIZDA KALAN TÜM SORU İŞARETLERİNİ ORTADAN KALDIRABİLİR, YAŞAM KALİTENİZİ ARTTIRABİLİRSİNİZ.

* Özel bir gün mü kutlayacaksınız? Misafiriniz mi geldi? AYPRO AKILLI EV SİSTEMİ İLE DAHA ÖNCEDEN KAYDETTİĞİNİZ SENARYOLARI TEK DOKUNUŞLA HAYATA GEÇİREBİLİR, ANI YAŞAMANIN KEYFİNE VARABİLİRSİNİZ.

* Siz evde yokken, kapınızın ziline kimin bastığını, davetsiz misafirlerinizin kim olduğunu merak mı ediyorsunuz? AYPRO IP ZİL KONTROL PANELİ SAYESİNDE ZİLİNİZİ ÇALAN KİMSENİN FOTOĞRAFI ÇEKİLİR VE EVE GELDİĞİNİZDE KONTROL PANELİNDEN TEK TEK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

* Tatilde ya da seyahatte iken evinizin alarm sistemini tek dokunuşla aktif ederek olası tehlikelerin önüne geçecek ve site güvenliği anında bilgilendirilerek erken önlem alınabilecektir. AKLINIZ EVİNİZDE KALMASIN.

* Siz evdeyken kapınıza şüpheli biri mi geldi? AYPRO, KONTROL PANELİ ARACILIĞI İLE TEK DOKUNUŞLA GÜVENLİĞE HABER VEREBİLECEK, KENDİNİZİ DAHA GÜVENDE HİSSEDECEKSİNİZ.

* Evinize gelmeden önce klimanızı ya da ısıtma sisteminizi çalıştırıp, eve geldiğinizde sıcak ve canlı bir ortamla buluşabilirsiniz.

* Siz evdeyken suyunuz mu kesik? Muslukları kapattığınızdan emin mi olmak istiyorsunuz? Çok basit, Telefonunuz ile akıllı evinize bağlanarak suyunuzu tamamıyla kesebilir, olası su baskınlarının önüne geçmiş olursunuz.

* İster Sesli Komut ile ister Akıllı telefonunuz ile ister Tek bir kumanda ile oturduğunuz yerden Akıllı Ev Sisteminizi, Klimanızı, Stor Perdenizi , TV, DVD, Ses Sisteminizi, Digitürk,Uydu Alıcısı gibi tüm kumandalı cihazlarınızı kontrol edebilecek, evinizdeki kumanda karmaşasına son vereceksiniz. Kumanda üzerinden 6 farklı Akıllı Ev Sistemi senaryosunu da kullanarak zamandan tasarruf edeceksiniz.

* Daire içerisindeki AYPRO AKILLI EV KONTROL PANELİ ile blok giriş kapılarını istediğiniz an izleyebilir, Güvenlik ve kapıcı dairesi ile görüşebilir, daireler arası SMS servisini kullanabilir, evden çıkmadan önce panele sesli not bırakarak sizden sonra çıkacak kişiyi bilgilendirebilirsiniz. Panelinizi resim çerçevesi olarak da kullanabilir, güzel hatıralarınızın her an sizinle olmasını sağlayabilirsiniz.

* Akıllı Kontrol Paneliniz ile Consinyarj hizmetlerinin içerisinde yer alan tüm hizmetlerden yararlanabilir (Taksi çağırma,Site yönetim duyuruları,Temizlik Hizmeti,Market Siparişi,Yemek Siparişi,Online Bilet Ayırma v.s) ZAMANI VE KONFORU YAŞAMANIN KEYFİNE VARABİLİRSİNİZ.

* GÜVEN,KONFOR ve PRESTİJ İÇİN; GÜNAYDINPARK EVLERİ.